top of page

O nás

V-TOP EUROPE s.r.o. je dceřiná společnost firmy HANGZHOU ONTIME I.T. CO., LTD., předního čínského výrobce produktů elektronické ochrany zboží (EAS) se sítí prodejních zastoupení a distribučních partnerů po celém světě. Optimální EAS řešení nabízí firma ONTIME svým zákazníkům v Jižní Americe, na Středním Východě, v Jihovýchodní Asii, Africe, Evropě a Severní Americe a objem jejího ročního exportu stále roste.

 

Poté, co byly uvedeny do provozu nové výrobní prostory o rozloze 30 000 m2, stala se firma ONTIME největším výrobcem a dodavatelem produktů EAS v Číně a může nabídnout kompletní sortiment produktů EAS:  EAS  RF/AM systémy, RF/AM tvrdé etikety, RF/AM měkké etikety,  etikety RFID aj. Díky přímé komunikaci se svými zákazníky a díky své účasti na mezinárodních výstavách EAS produktů se jí daří držet krok s nejnovějšími trendy na trhu. 
 

Se svými laboratořemi a nejnovějším technickým vybavením se stala též technologickým průkopníkem v automatizaci výroby s výrobní kapacitou 1 000 000 ks denně. Společnost V-TOP EUROPE s.r.o. je ochotna a připravena nabídnout všem starým a novým obchodním přátelům kvalitní výrobky za přiměřené ceny a pozorný zákaznický servis. 

bottom of page